ورود

ثبت نام

ورود

ثبت نام

واکس براق کننده لاستیک مستر کارواش

واکس براق کننده لاستیک مستر کارواش

واکس براق کننده لاستیک خودرو با نام ثبت شده مستر کارواش (Mr Carwash) باعث درخشندگی و پرستیژ خودروی شما می شود.

واکس براق کننده لاستیک مستر کارواش (Mr Carwash) محافظ لاستیک است و باعث نرم ماندن و ترک نخوردن و حفظ دوام آن در برابر اشعه UV نور خوشید می گردد و همچنین نظافت و پرستیژ خودروی شما را بالا می برد.
این محصول مانند واکس بر روی کفش عمل می کند و تاثیر مستقیمی بر زیبایی خودرو دارد. تایرها تنها قسمتی از خودرو هستند که با سطح زمین تماس دارند و به انواع آلودگی ها آغشته می شوند. این آلودگی ها از باقی مانده های گرد لنت ترمز، گرد و غبار و ذرات ریز چسبیده به سطح زمین پدید آمده اند.
این واکس های براق کننده لاستیک اگر پس از شستشوی دستی یا در کارواش مصرف شوند خودروی شما را مانند خودرویی که در نمایشگاه اتومبیل می باشد جلوه می دهند.
حالا دیگر با خیال راحت می توانید با خودروی خود رانندگی کنید به دلیل اینکه لاستیک های خودروی شما کمتر گرد و غبار و خاک می گیرند. با این مدل براق کننده لاستیک خودرو (ماشین) شما برای مدت زیادی لاستیک های درخشان و تمیز خواهید داشت.

براق کننده لاستیک و تاریخچه آن

براق کننده لاستیک تاریخچه جالبی دارد. در سالیان قدیم خودروها در جاده هایی پر از ذرات گرد و غبار تردد می کردند و تایرهایشان خاکی شده و از رنگ مشکی فابریک خارج می شد. از دید مردم خودروهایی که در نمایشگاه ها وجود داشتند یا صفر کیلومتر بودند جذاب تر بود. تنها عامل نظافت خیابان ها مامورین زحمت کشی بودند که شب ها گرد و غبار را جمع آوری و سطح خیابان ها را نظافت می کردند.
پس از پیشرفت مدیریت شهری سیستم های مکانیزه ای ایجاد شد که وظیفه آن ها شستشوی آسفالت معابر بود. این کار مقدار زیادی از غبار حاصله را از بین برد اما هنوز بر اثر جریان باد و رفت و آمد خودروها میزان زیادی از خاک و گرد و غبار روی سطح خیابان ها وجود داشت.
به تدریج با اختراعات مختلف در علم شیمی نظافت و تمیزی خودروها آسان و با کیفیت تر شد. یکی از این دست آوردها واکس براق کننده لاستیک است. واکس براق کننده آقای کارواش (Mr Carwash) در حقیقت یک ماده محافظ است که به سطح لاستیک چسبیده و جذب آن می گردد و چون خاصیت آنتی استاتیکی دارد، غبار و خاک جاده را از خود دفع می کند. بنابراین گرد و غبار احتمال چسبیدن بسیار کمتری به سطح میکروسکوپیک لاستیک خودرو را خواهد داشت.

براق کننده لاستیک خودرو یکی از محصولاتی بود که پس از ورود به بازار با استقبال سریع مشتری ها و صاحبان خودرو مواجه شد.

واکس لاستیک در ابتدا یک محصول وارداتی بود اما با فراگیر شدن شرکت های دانش بنیان در ایران اولین واکس های لاستیک ساخت داخل تولید گردید. به تدریج و با استقبال کارواش داران و مشتریان دیگر، شرکت های تولیدی شروع به ساخت این محصول نمودند.
امروزه محصولات تولید داخل کشور قابلیت رقابت با انواع تولیدات خارجی را دارد. واکس براق کننده تایر مستر کارواش (Mr Carwash) یکی از محصولات مراقبتی و نگهداری ماشین است. این مدل یکی از ارزان ترین و به صرفه ترین تولیدات است. این محصول علاوه بر هزینه های بسیار کمی که برای شما دارد با صرف زمانی اندک می تواند ظاهر خودروی شما را دلپذیر و زیبا کند.

هر لاستیک بسته به کیفیت ساخت و قالب گیری منافذی در سطح خود دارد و این منافذ هنگام حرکت خودرو پر از ذرات ریز کثیف می شوند به طوری که پس از گذشت زمان اندکی از شستشوی تایر ها رنگ آن ها دوباره بر می گردد. لاستیکی که در شکل ریز ملاحظه می کنید پس از شستشو، با واکس براق کننده لاستیک مستر کارواش (Mr Carwash) آغشته شده و خاصیت حفاظت در برابر ریز ذرات را دارد. این واکس مخصوص و با کیفیت می تواند ظاهر لاستیک خودرو را برای چندین روز به همین صورت حفظ و نگهداری می کند.
تنها سطحی که در این مدت به خاک آغشته می شود سطح تماس تایرها با جاده است. یکی از جالبترین مرزبندی های بدنه خارجی ماشین همین تضادی است که بین سطح خاکی لاستیک ها و حاشیه تمیز و براق کنار آن ها در چشم و نظر مخاطب جلوه می کند.

ساختار شیمیایی واکس براق کننده آقای کارواش (Mr Carwash) برای تایرها ضرر که ندارد هیچ، قطعاً باعث نرمی و دوام و قوام و حفظ لاستیک ها می شود.

واکس براق کننده لاستیک از نظر شیمیایی طوری طراحی و ساخته شده است که در طولانی مدت و در تماس با لاستیک خودرو برای آن ضرر نداشته باشد. PH این محصول بالانس استانداردی دارد و موجب خشکیدگی سطح و عمق لاستیک نمی شود. استفاده از تکنولوژی نانو شیمی در طراحی فرمولاسیون براق کننده لاستیک مستر کارواش ، یکی دیگر از دلایل کیفیت و اثر ماندگار این محصول به روی سطح تایر می باشد. جالبت است بدانید که درخشندگی تایرها به علت پر شدن منافذ لاستیک می باشد.
واکس آقای کارواش (Mr Carwash) علاوه بر حفظ رنگ مشکی خالص در لاستیک، سطح آن را درخشان می کند. یک رنگ مشکی زیبا که نور را بازتاب می دهد. این محصول در بسته بندی های 1 و 4 و 10 و 20 لیتری موجود می باشد.

درباره نویسنده

Mr Carwash

بدون دیدگاه

گذاشتن دیدگاه

AllEscort