ورود

ثبت نام

ورود

ثبت نام

واکس لاستیک اسپری ،خودرو را زیباتر می کند

واکس لاستیک اسپری ،خودرو را زیباتر می کند

واکس لاستیک اسپری خودروی شما را زیباتر می کند.

واکس لاستیک اسپری را می توان یکی از دوست داشتنی ترین وسایل نگهداری از لاستیک و تمیزکاری ظاهر خودرو دانست. واکس لاستیک اسپری محصولی است که امروزه بسیار مورد استفاده قرار می گیرد. در این مقاله قصد داریم با این محصول بیشتر آشنا شویم.
همه کسانی که خودرو دارند به ظاهر آن اهمیت می دهند. یکی از قسمت های خارجی ماشین که در دید مردم خودنمایی می کند لاستیک خودرو است. واکس لاستیک اسپری به شما کمک می کند که ظاهر لاستیک خودروی خود را تمیز و براق کنید.
هر چقدر هم بدنه خودروی شما تمیز و براق باشد، اگر لاستیک های خودرو کثیف و رنگ پریده باشند، تمیزی ظاهر خودرو زیاد به چشم نمی آید و به همین دلیل توصیه می شود که از این محصول استفاده نمایید. همچنین با اینکار، لاستیک خودروی شما عاری از هرگونه کثیفی می شود و رنگ اصلی خود را بازیابی می کند.

واکسلاستیک خودرو

واکس لاستیک اسپری چیست؟

زمانی که لاستیک خودروی شما در محیط های مختلف حرکت می کند، گرد و غبار و ذرات ریز و درشت زیادی بر سطح آن ظاهر می شود که می تواند زیبایی کلی خودروی شما را به هم بزند. واکس لاستیک اسپری، محصولی است که مانع از چسبندگی ذرات غبار بر روی لاستیک ها می شود.
حتما شما هم زمانی که لاستیک خودروتان خیس شده، به ظاهر جذاب و زیبای آن توجه کرده اید. رنگ زیبای مشکی پر رنگ، به همراه درخشندگی بسیار زیاد. همان حالت دلچسبی که بیننده را به شوق می آورد و واقعا در ذهن خود احساس می‌کند که: “نیست بالاتر از سیاهی، رنگ”!
واکس لاستیک اسپری، ترکیباتی در ساختار شیمیایی خود دارد که باعث می شود همان حالت زیبای خیس بودن با نمای لاستیک همراه باشد. یک لاستیک مشکی پررنگ و همیشه براق!

واکسلاستیک‌اسپری

چرا باید از واکس لاستیک اسپری استفاده کنیم؟

واکس اسپری لاستیک ، محصولی است که یک نام تجاری جالب دارد. در انگلیسی به آن می گویند: “Wet look tire gloss ” که معنای آن می شود: ” لاستیکِ خیسِ درخشان”! مطمئننا اگر شما هم از طرفداران کفش های رسمی چرمی باشید و در مهمانی ها از آنها استفاده کنید، واکس درخشان را به واکس مات ترجیح می دهید.
واکس لاستیک اسپری هم دقیقا همان کاری را با لاستیک خودرو می کند که واکس کفش چرمی با نمای کفش انجام می دهد. در این مورد در ادامه بیشتر به شما توضیح خواهیم داد و اطلاعات بیشتری در این زمینه ارائه می کنیم.

انواع اسپریواکسلاستیک

استفاده از واکس لاستیک اسپری چگونه است؟

برای خرید و استفاده از واکس لاستیک اسپری، باید به موارد مختلفی دقت کنید و از محصولات مرغوب بازار استفاده کنید. خوب است بدانیم که استفاده از محصولات بی کیفیت، علاوه بر ماندگاری کم بر روی سطح لاستیک، موجب آسیب رسیدن به غشای خارجی لاستیک می شود.
همچنین باید دقت کنیم که پیش از استفاده از واکس لاستیک اسپری ، بهتر است لاستیک خودرو را کاملا بشوییم تا عاری از هرگونه کثیفی و گرد و خاک باشد. سپس هنگامی که لاستیک خشک شد، باید نسبت به اسپری کردن واکس لاستیک اسپری اقدام کنیم.
واکس لاستیک اسپری را باید پیش از استفاده به خوبی تکان داده و سپس آنرا را بر روی لاستیک اسپری کنیم. پس از اسپری کردن واکس لاستیک، باید با یک پارچه تمیز و مخصوص واکس را بر روی لاستیک پخش کنید.

خرید بهترین اسپریواکسلاستیک

در خرید واکس اسپری لاستیک باید به چه مواردی دقت کنیم؟

امروزه انواع واکس لاستیک اسپری در مدل های مختلف تولید شده و در بازار عرضه می شود. قبلا تولید کنندگان خارجی این محصولات را می ساختند، اما به تدریج چندین شرکت خوب ایرانی هم شروع به تولید این محصولات کردند.
به طور کلی می توان گفت که برای خرید واکس لاستیک اسپری باید مدل های مختلف را مورد بررسی قرار داده و سپس نسبت به خرید آن اقدام نمایید. در صورتی که سوالی در این زمینه دارید و یا می خواهید برای خرید انواع واکس لاستیک اسپری اقدام کنید، می توانید از طریق قسمت تماس با ما در سایت مستر کارواش، این کار را انجام دهید. کارشناسان ما آماده پاسخگویی و مشاوره به شما هستند.

 

مستر کارواش، تولید کننده واکس لاستیک اسپری با کیفیت

امروزه استفاده از انواع ایرانی و خارجی واکس لاستیک اسپری با گسترش زیادی همراه است و شما می توانید به صورت اینترنتی نسبت به خرید و استفاده از این محصول اقدام کنید. در این مقاله با واکس اسپری لاستیک و کاربردهای آشنا شدیم. اگر قصد خرید واکس لاستیک اسپری را دارید، خوشحال می شویم از محصولات با کیفیت مستر کارواش هم بازدید کنید.

درباره نویسنده

Mr Carwash

بدون دیدگاه

گذاشتن دیدگاه

AllEscort