ورود

ثبت نام

ورود

ثبت نام

بهترین واکس داشبورد چه ویژگی هایی دارد؟

بهترین واکس داشبورد چه ویژگی هایی دارد؟

بهترین واکس داشبورد و معیار های خرید آن

بهترین واکس داشبورد ماشین برای خودروی شما، محصولی است که کیفیت مناسبی داشته باشد و علاوه بر آن قیمتی سازگار با مخارج شما و کاربری خودروی شما داشته باشد. در حقیقت با انتخاب بهترین واکس داشبورد میتوانیم در تمیزکاری و نگهداری اصولی از داخل کابین خودرو و انواع سطوح چرم طبیعی و مصنوعی و همچنین سطوح پلیمری آن حفاظت کنیم و جلوهی زیبایی به داخل کابین خودرو بدهیم.
اما بهترین واکس داشبورد ماشین کدام مدل است؟ کدام محصول می تواند برای شما مناسب تر باشد؟ در این مقاله به بررسی بهترین واکس داشبورد ماشین می پردازیم؛ سپس شما می توانید نسبت به خریداری و استفاده از این محصول اقدام نمایید.

بهترین واکس داشبورد باید با چرم داخل خودرو سازگار باشد و در دراز مدت آسیبی به آن نزند.
واکس یکی از مهم ترین ابزار نگهداری از چرم مصنوعی و طبیعی به شمار می رود. این محصول می تواند جنس چرم را نرم کند و از بروز لکه، رنگ پریدگی و پوسته پوسته شدن چرم جلوگیری می کند. حتی وسایلی مانند کیف چرمی، لباس چرمی، کفش و دستکش هم واکس هایی مخصوص به خود دارند. شرکت ها و برند های ارزشمند هر ساله محصولات چرمی مختلفی تولید می کنند و به مشتریانشان توصیه می کنند برای حفاظت از آن محصولات آنها را واکس بزنند.
خودروسازان هم به ما توصیه می کنند که در هر هفته حداقل یک بار با استفاده از بهترین واکس داشبورد ، سطح چرم داخل کابین را واکس بزنیم.
همانطور که می دانید نگهداری از کابین خودرو دارای اهمیت بسیار زیادی است. به طور کلی می توان گفت که تهیه بهترین واکس داشبورد ماشین مستلزم توجه به برخی از پارامترها است و شما باید برای انتخاب یک محصول مناسب، بر اساس نوع چرم مورد استفاده درون خودروی خود، نسبت به خرید و استفاده از آن اقدام نمایید.

خرید واکس داشبورد

انواع واکس داشبورد ماشین

واکس داشبورد ماشین در انواع مختلفی تولید شده و در بازار عرضه می شود. واکس های براق کننده جامد، مایع، اسپری و … در بازار برای واکس زدن داشبورد ماشین و انواع چرم مورد استفاده در خودرو مورد استفاده قرار می گیرد. شما باید انتخاب انواع واکس داشبورد ماشین، به ویژگی های هر مدل توجه کرده و بر این اساس نسبت به خرید بهترین واکس داشبورد اقدام نمایید.
واکس داشبورد اسپری : واکس داشبورد به صورت اسپری می تواند گزینه ای مطلوب برای داشبورد هایی باشد که با استفاده از پلاستیک ها و پلیمرها تهیه شده اند و از چرم طبیعی یا مصنوعی در آن ها خبری نیست. این محصول به این دلیل مناسب است که مدت زمان تمیزکاری و واکس زدن داشبورد را کاهش می دهد اما ماندگاری بالایی نداشته و باید به صورت مداوم نسبت به واکس زدن داشبورد ماشین اقدام نمود. واکس داشبورد اسپری ، بهترین واکس داشبورد برای کسانی است که وقت زیادی برای تمیزکاری ماشین‌شان را ندارند.
واکس داشبورد مایع : این محصول شاید در نگاه اول بسیار شبیه به سایر مدل های واکس داشبورد باشد ولی واکس داشبورد مایع به خصوص برای خودروهایی که از چرم درون خودرو استفاده می کنند می تواند گزینه ای مناسب باشد. برای استفاده از این واکس داشبورد باید از اسفنج و وسایل مخصوص استفاده کنید. بهترین واکس داشبورد مایع موجود در بازار، خاصیت درخشان کنندگی دارد و باید ماندگار و ضد گرد و غبار باشد.
واکس داشبورد جامد : واکس داشبورد جامد در بسته بندی هایی عرضه می شود که یک اسفنج هم به همراه خود دارند. دقت داشته باشید که انواع واکس داشبورد جامد به دلیل کیفیت و کارایی بسیار زیادی که دارند بیشتر مورد توجه است. جالب است بدانید که مدت زمان تمیزکاری با استفاده از واکس داشبورد جامد معمولا بیشتر از مدل های دیگر بوده اما بهتر است که با دقت بسیار بالایی این واکس بر روی داشبورد بمالید.

انواع واکس داشبورد

بهترین واکس داشبورد چه خصوصیاتی دارد؟

بهترین واکس داشبورد می تواند زیبایی و کیفیت کابین خودروی شما را تامین نمایید. اما پارامترهای مختلفی برای انتخاب بهترین واکس داشبورد وجود دارد. برخی از این پارامترها به صورت ثابت هستند و برخی از آن ها بر اساس مدل خودرو باید تعیین شوند. در ادامه با مهم ترین معیارهای انتخاب واکس داشبورد آشنا خواهیم شد:
• در یک شرکت معتبر و با رعایت استانداردهای تضمین کیفیت کالا تولید شده باشد.
• ضد گرد و غبار باشد.
• ماندگاری بالایی داشته باشد.
• استفاده از آن ساده باشد.
• بسته بندی مناسب و نفوذ ناپذیری داشته باشد تا برای استفاده های بعدی دچار مشکل نشویم.
• ترکیبات خوشبو کننده و اسانسهای کمی در ساختار آن به کار رفته باشد.
• مواد براق کننده بیش از حد در آن استفاده نشده باشد تا باعث بازتاب های نامطلوب نور خورشید نشود.
• از چربی ها در ساختار شیمیایی آن استفاده نشده باشد.

 

در صورتی که خودروی شما با طراحی داشبورد های غیر همسطح ساخته شده، ممکن است که در طول استفاده از خودرو، داشبورد یا سایر قطعات درونی دچار خط و خش شود و بهتر است که از محصولاتی با ویسکوزیته بالا استفاده کنید. همچنین محصولات براق برای تریم درونی چرم مشکی می تواند گزینه ای مناسب باشد.
به هر حال نباید فراموش کنیم که تمیزکاری داخلی دارای اهمیت زیادی است و یکی از عوامل کلیدی زیبایی خودرو به شمار می رود. از این رو توصیه می شود که بهترین واکس داشبورد متناسب با نوع و مدل خودروی خود را انتخاب کرده و خریداری کنید.

بهترین واکس داشبورد

بهترین واکس خودرو محصولی است که به راحتی تبخیر نمی شود.

تبخیر شدن مایعات و مواد شیمیایی می تواند مقداری آلوده کننده باشد. بهترین واکس داشبورد برای شما محصولی است که به راحتی تبخیر نمی شود. این موضوع باعث پیشگیری از رسوبات و چربی هایی است که در طولانی مدت شیشه جلو را آلوده می کنند و زحمت نظافت خودرو را بیشتر می کنند.
بهترین واکس خودرو باید اسانسها و خوشبوکننده های کمی را در ترکیبات سازنده خود داشته باشد.

اگر به دنبال محصولاتی باشید که بوی شدید دارند احتمالا سلامتی شما در خطر است! موادی که ترکیبات شیمیایی خوشبوکننده در ساختار خود داشته باشند در درازمدت بر اثر تابش نور آفتاب گازهای سمی تولید می کنند و احتمال ابتلا به سرطان ریه را افزایش خواهند داد. بهترین واکس خودرو محصولی است که برای جذب مشتریان، اقدام به افزودن مقادیر شدید خوشبو کننده نمی کند.
همچنین جالب است بدانید که اگر از چربی ها در ساختار شیمیایی واکس داشبورد استفاده شده باشد، موجب فراهم شدن محیطی برای رشد باکتریها می شود و ممکن است در دراز مدت به راحتی پاک نشود.

مستر کارواش یکی از قدیمی ترین تولید کنندگان و واردکنندگان واکس داشبورد خودرو است.

در صورتی که می خواهید به باکیفیت ترین محصولات تولید شده در بازار دسترسی داشته باشید، می توانید به ویترین محصولات ما سر بزنید. کارشناسان فروش مستر کارواش با ارزیابی دقیق نیاز های شما، می توانند به شما کمک کنند تا بهترین واکس داشبورد را خریداری نمایید.

خرید اینترنتی واکس داشبورد ماشین

درباره نویسنده

Mr Carwash

بدون دیدگاه

گذاشتن دیدگاه

AllEscort